Ona .. :)

09. 11. 2013 | † 02. 02. 2014 | kód autora: uGm

ONA  - https://www.youtube.com/watch?v=8wxOVn99FTE

Tohle téma mě napadlo, když tu tak ležím a poslouchám písničky a najednou tu vidím písničku od Miley. Písnička už je strará.... Už delší dobu všude poslouchám a čtu, o ní jak se změnila k horšímu.
Nebaví mě to !!! 

Já na ní mám a budu mít pořád stejný názor. Příjde mi, že čím dál tim víc jí mám ráda. Je dokonalá. Chápu, že někomu to přijde hrozný, ale jak vidíte, teď to dělá skoro každá zpěvačka. Jí se to líbí a je to její styl, kdyby se jí to nelíbilo tak to nedělá... , její fanoušci to musí pochopit. Takto se ukážou praví Smilers (fanoušci). Neříkám, že by se mi nelíbila, jak byla předtím, ale mně se její styl líbí. Nedokážu pochopit stejně jak se mohla vzdát těch jejích úžasných hnědých vlasů. Byly dokonalé. Všichni používaj větu na styl: "Hannah Montana a teď ?? WTF ?!!" Musíte si uvědomit, že Hannah byla vymyšlená postava v seriálu, aby si mohla žít svůj život. Když byla ještě Hannah Montana, tak už taky ale zpívala. Všem se líbila ale Hannah. Potom jí zrušili a Miley začla být jen sama sebou na 100%. Časem se ale změnila až do přítomnosti. Myslím, že hodně z vás budete znát filmy: Lol, Poslední píseň.. Už to taky nebyla Hannah Montana!
 
Tak napsala jsem tu, co si o tom myslím. Někdo semnou možná bude souhlasit, ale někdo zase ne. Je to můj jen názor. Mám jí ráda i její hudbu. Klidně to okomentujte co si o tom myslíte, já si to ráda předčtu :).  Děkuju!
 
OD AŽ PO...
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
miley2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
miley_cyrus_2013-650-430c
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mike-WiLL-Made-It-Miley-Cyrus-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky celebrity

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.